www.vopr.cz
vopr s.r.o. infolinka + 420 603 809 532
Drobečková navigace

Úvod > Ozvučení, osvětlení, projekce > OZVUČENÍ

OZVUČENÍ

Zajistíme ozvučení pro akce libovolného žánru

V roce 2010-2013 nás nepřízeň počasí donutila z anlogových mixážních pultů přejít na systém iLive od AllenHeath s dálkovým ovládáním po WiFi z iPadu. Využíváme také skvělé možnosti ukládat scény jednotlivých kapel takže opakovaná spolupráce s účinkujícími přináší značné časové úspory a pohodu při přípravách akcí. Na prvním místě nás stále znovu fascinují obrovské možnosti tohoto systému, spolehlivost, kvalita a na digitální systém přijatelná čistota zvuku.

A nyní nově zajistíme ozvučení pro akce libovolného žánru :

V listopadu 2014 pořízeným novým PA systémem ES double B1 od pana Mistra Jiřího Krampery - Made in KV2 stránky výrobce

Zvuková režie v nákladním přívěsu - zejména mixážní pultům sníh a déšť nesvědčí ! 

v listopadu 2014 jsme postavili a uvedli do provozu velmi praktický dřevěný nákladní přívěs pro mobilní zvučení v zimě venku ! Přívěs s SPZ, celkovou hmotností 1300kg, vstupními a montážními dveřmi je vybaven :

elektroinstalací, osvětlením, topením, větráním, GSM zabezpečovacím systémem s alarmem, výhled izolačním karavanovým oknem, otvory pro vnější kabeláž. Police se studiovými monitory, stůl pro mixážní pult atd. 

Pro pořadatele :

Návratem k pasivním reproboxům od KV2audio, dálkovým ovládáním  mixážního pultu po WIFI z iPadu a mobilní zvukovou režií v přívěsu jsme vytvořili podmínky pro zajištění venkovních akci zejména vícedenních za každého počasí !!!

Spolupracovali jsme :

Limit (Miroslav Žbirka), No Name (monitor mix), Support Lesbiens (monitor mix), Rybičky 48 (festival Přeštěnice), MIG 21, Fred Wesley (USA), Sugar Blue (USA), Jazz Mistake, Turbo, Oceán, Tublatanka, Natural, Extra Band revival ....

ZAJÍMAJÍ MĚ BLIŽŠÍ INFORMACE O OZVUČENÍ:

vopr