Drobečková navigace

Úvod > Rozváděče NN

Výroba rozváděčŮ NN a AUTOMATIZACE Láz RO 3.jpg

Od r. 2017 jsem zavedli vlastní certifikovanou kusovou výrobu rozváděčů pro potřebu našich přímých zákazníků. Poskytneme návrh automatizačního řešení pro stroj, zařízení, objekt nebo jeho část, zpracujeme projekt a dokumentaci. Rozváděč vyrobíme, otestujeme, změříme nezbytné bezpečnostní parametry  opatříme rodným listem dle ČSN/EN 61439 a norem souvisejících.

Láz RO 1.jpg

U rozváděčů s automatizací naprogramujeme funkce pro PLC i dotykové obrazovky viz oddíl   -   Automatizace - MaR.

 

Přidaná služba :

Pro vaše rozváděče již vyrobené a osazené od r. 2015, pokud jsou dosud bez "rodného listu" pomůžeme s jejich dodatečnou certifikací. Provedeme pro vás měření a kontrolu na podkladě platné revizní zprávy, vyhotovíme krycí list i kusové a návrhové ověření, kontrolní výpočet oteplení a připravíme prohlášení o shodě i výrobní CE štítek se všemi náležitostmi. Výrobek pochopitelně zůstane váš i odpovědnost je pouze vaše. Dostojíte s naší pomocí povinnostem kladeným na výrobce českými a evropskými normami.

Postup pro zahájení jednání o této službě je :  

1) tel. konzultace

2) zaslání údajů o výrobci a kopie revizní zprávy

3) zaslání detailních fotografií skutečného provedení a schématu zapojení

Na základě těchto podkladů posoudíme, zdali je poskytnutí této služby MOŽNÉ a zpracujeme cenovou nabídku. Láz RO 2.jpg    vyroba_RO.jpg